Uudised

Treeni nagu atleet, toitu nagu atleet!


batoonid_taustata_pilt.png

Hommikusöök
 
Hea hommikusöök tagab optimaalse energiavarustuse Teie kehale terveks päevaks. Kombineeri süsivesikud puuviljade, teravilja ja meega, lisa valke jogurti või muna näol. Tervislik hommikusöök on vähese rasvasisaldusega sisaldades süsivesikuid ja valke
 
Süsivesikud
 
Maltodekstriin on kiire süsivesik ja küllaltki hea energiaallikas. See imendub kergesti ja annab kiirelt energiat Sinu lihastele. Maltodekstriini ja fruktoosiga kombineeritud sporditoit on toimelt väga kiire ja energiarikas. Maximi tooted sisaldavad kombineeritud süsivesikuid.
 
Kaer
 
Kaer on väga toitev ning sisaldab palju kiudaineid ja valke. Kaer annab kauakestva energia ja aitab kaasa seedimisele. Ta sisaldab tsinki, magneesiumi, rauda, antioksüdante. Enamus Maximi batoone sisaldavad kaera ja muid kasulikke tera- ja puuvilju.
 
Valgud
 
Valgud sisaldavad asendamatuid aminohappeid, mis on meie keha alustalaks. Tarvitage valke enne ja pärast treeningut, treeningute ajal või koos tavalise toidukorraga. Valgud on väga olulised atleedi kehale aitamaks kasvatada ja säilitada lihasmassi. Valgud stimuleerivad rasvade põletust ja aitavad kaasa lihaste taastumisele. Maximi taastustooted sisaldavad valke ja aminohappeid, mis on vajalikud taastuvale kehale.
 
Magneesium
 
Magneesium on vajalik luude ehitusele ja nende tugevdamisele. Lisaks aitab magneesium kaasa lihaste normaalsele toimele. See vähendab väsimust ja parandab lihaste funktsiooni. Maximi soolakapslid sisaldavad optimaalses koguses magneesiumi ja teisi vajalike mineraale.
 
13 juuni : 11:32


FC Levadia alustab eurohooaega


FC LEVADIA - HB TÓRSHAVNUEFA 
 
Euroopa Liiga 
 
I eelringi avakohtumine
 
Neljapäeval, 30. juunil kell 19:00
 
Kadrioru staadionFC Levadia alustab eurohooaega Kadriorus, võõrustades täna õhtul Fääri saarte kõigi aegade edukaimat klubi HB Tórshavni. Korduskohtumine toimub nädala pärast Tórshavnis, paari võitjat ootab teises eelringis Tšehhimaa suurklubi SK Slavia Praha.
 
fclevadia.jpg
30 juuni : 08:40


Soolakapslite tarbimine pikal võistlusel


maxim-mineral-gainer-magnesium.jpg
 
Mitte ilmaasjata ei pakuta juba ammusest ajast pikematel spordivõistlustel teeninduspunktides lisaks veele, spordijoogile ja söögile ka soola ning soolast kurki. Higistades kaotab inimene mineraalaineid, millede taseme langus organismis viib töövõime languseni ja lihaskrampideni. Maxim soolakapslid näol on kodumaisele toidulisandite turule lisandunud uus, triatleetidele, jalgratturitele ja maratonijooksjatele sobilik toode, mis aitab ennetada lihaskrampe.
 
Maxim soolakapslites on kooslus magneesiumist, naatriumist ja kloriidist – mineraalainetest, mida inimene füüsilise pingutuse ajal kaotab. Kapslid lahustuvad suus hästi lonksu vee või spordijoogiga ja nende imendumine on kiire ning tõhus. Kes soovib, võib ka kapsli sisu eelnevalt spordijoogis ära lahustada – seda saab teha näiteks triatloni rattaetapil või siis rattavõistlustel.
 
Rain Seepõld, maratoonar ja ultrajooksja:”Olen soolakapsleid tarvitanud juba kaks aastat kõikidel olulisematel ultrajooksudel ja ka maratonidel. Eriti olulised on soolakapsid just suurtele higistajatele, sest nemad kaotavad jooksu vältel rohkem soola. Hea jooksu alus on mitte juua liialt palju ega vähe vaid hoida mineraalide tase kehas tasakaalus.”
 
Soovitusi kapslite tarbimisel:
 
1. Võta 1-2 kapslit enne starti
 
2. Edaspidi võib tarbida vastavalt ilmaoludele, personaalsetele eripäradele ja enesetundest lähtuvalt 1-2 kapslit tunnis. Kuumema ilma korral võivad inimesed, kes higistavad rohkem võtta 2 kapslit tunnis, jahedama ilma puhul 1 kapsel tunnis.
 
3. Nagu iga uue asjaga – ära alusta kapslite tarvitamist võistlusel, vaid proovi enne trennis järgi.

Toode saadaval Sportland kauplustes ja Pringstore.ee veebipoes.
 
Tekst: Triatloniportaal
Foto: Maxim

28 aug : 09:56


Milline on sobivaim snäkk kestvussportlastele?


batoonid_taustaga_vike.jpg
 
Tihti on kestvussportlastel pikkadel treeningutel lisaenergia saamiseks kaasas söögipoolist. Valik selleks on lai, mõned eelistavad kaasa võtta puuvilju (õunad, banaanid), pähkleid või muud tavatoitu, teised jällegi spetsiaalseid spordienergia tooted.  Üheks variandiks on tarbida batoone. Triatloniportaal võttis luubi alla Maximi energiabatoonid ning anname siinkohal ülevaate senisest kogemusest.
 
Maxim Energy Bari on viis erinevat maitset: karamelli, õuna-kaneeli, soolase pähkli, jogurti-banaani ja šokolaadiküpsise maitselised. Meie väikese testrühma (4 inimest) kollektiivseks lemmikuks kujunes just soolase pähkli maitseline batoon, mis erineb enamustest konkurentidest oma tõeliselt hea ja teistsuguse maitse poolest. Tõeline vaheldus, kui saad sportimise ajal midagi soolast! Kuid kindlasti on see arvamus subjektiivne ja inimeste maitse-eelistused on erinevad.
 
Olles katsetanud-proovinud väga palju erinevaid batoone, sealhulgas enamus Eestis müüdavaid ja lisaks mujal tuntud, kuid meil mitte saadaval olevaid batoone, tuleb tõdeda, et Maximi toodang on TOP3 seas! Oma maitse poolest meenutab ta vähe spetsiaalset spordibatooni ja enam tavalist küpsist. Batoon on hõlpsalt näritav ja manustatav ning seda süües ei teki nn “saepuru” söömise tunnet. Seega on Maxim Energy Bar igati sobilik energiasnäkk pika kestvustrenni või pikkade võistluste vahepalaks.
 
Tekst: Triatloniportaal
Foto: Maxim
29 juuli : 16:10


Maxim soolakapslid - Unikaalne kooslus magneesiumist, naatriumist ja kloriidist.


maxim-mineral-gainer-magnesium.jpg
 
Maxim on tulnud spord turule uudse tootega mis täiustab sportlase pagasit lihaskrampide teemal. Paljud vastupidavussporti harrastavad sportlased on pidanud kannatama lihaskrampe sportimise ajal mida tekitab liigne mineraalide kadu kehast higistamise tõttu. Selle ennetamiseks tuleks enne pikka võistlust laadida organismi mineraalainetega mida sisaldavad Maxim "Mineral Gainer" soolakapslid. Kui tavalised soolakapslid omavad vaid 1-5% vajalikke mineraale päevasest soovitusest siis Maximi Mineral Gainer on varustatud ca 40% vajalike ainetega. Purgis on 75 lahustuvat kapslit mida on imelihtne tarbida enne, ajal ja ka peale füüsilist pingutust, et varustada organismi vajalike mineraalainetega.
 
 
Toote leiad siia klikates
20 juuni : 14:38


III finaalseeria võitis TTÜ SK - EESTI MEISTER 2015


kaanekas.jpg
 
Kiilis peetud paf saalihokiliiga meeste finaalseeria kolmandas kohtumises oli TTÜ SK tulemusega 8:2 ( 2:1; 3:0; 3:1) parem SK GAP/Saku meeskonnast ja võitis kogu seeria 3:0.
 
11 apr : 10:38


II finaalseeria võitis taas TTÜ SK


ii_finaal.jpg
 
Täna Kiili SH's toimunud 2. finaalmängu võitis TTÜ SK ning seisuks taas 5-4 ja vaja läks ka karistusviskeid. 
05 apr : 19:12


I finaalseeria võitis TTÜ SK


vit_tt.jpg
 
Täna kell 13.00 alguse saanud Paf saalihokiliiga I finaalseeria võitis TTÜ SK kui alistas SK GAP/Saku tulemusega 5:4. Järgmine mäng peetakse Kiilis pühapäeval kell 14.00.
 
03 apr : 17:20


Emotsioon on parim kink!


mart_meeru.jpg
 
2015 aasta Dakar Rallil osalenud Mart Meeru tänas Maximi koostöö eest ja samad sõnad on ka meil Mardile ja tema meeskonnale!
 
"On tekkinud ka mõningad lemmikud Maximi batoonide seas nagu näiteks puuviljarohke õuna-kaneeli energiabatoon ja väga huvitava maitsega soolane-magus energiabatoon. Hästi sobisid ka Maxim spordijoogitabletid mille abil sai kiirelt spordijooki valmistada" sõnas Mart Meeru kui uurisime temalt tagasisidet meie sporditoidu kohta. 

Tutvu meie tootevalikuga siin http://www.maximsport.ee/p/tooted/
18 märts : 11:32


Mart Meeru & Team tegid ajalugu!


15516_958755077488770_327176238351975830_n.jpg
 
Ainsa Eestlasena Dakar Rally kaks korda läbinud Mart Meeru sai 2015 aastal kokkuvõttes 38.koha mis on väga vinge tulemus! 9295 km läbida tsiklil pole mingi kerge tegu. Terve ralli tõusvas joones edenenud Mart Meeru läks viimasele päevale vastu 36. kohalt. Katse katkestamise hetkel jäi lõpuni umbes 60 km ja Meeru kaotas võitjale 26 minutit ja 59 sekundit. Eelmisel aastal sai Meeru 40. koha. Kokkuvõttes kogunes võitjale kaotust 15 tundi 39 minutit ja 47 sekundit. 
Meil oli hea meel olla Maximi sporditoitudega Mardile ja tema tiimile toeks sel raskel katsumusel.
 
Maxim - Maximaalne energia ja taastumine
18 jaan : 10:31


Go to page  1 2 3